Народні депутати хочуть підвищити собі зарплати

Народні депутати хочуть підвищити собі зарплати

За відповідну постанову проголосувало 235 народних депутатів

Народні депутати хочуть підвищити собі зарплати
Фото УНІАН

Верховна Рада України прийняла Постанову про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України №7172. Про це пише Бізнес Цензор.

За проголосувало 235 народних депутатів.

Згідно з повідомленням, посадовий оклад народних депутатів встановлює Верховна Рада. При цьому надбавки до встановленого Верховною Радою посадового окладу здійснюються в розмірі, встановленому для членів Кабінету міністрів. Досі посадовий оклад нардепів визначався на підставі розпорядження 2005 року на рівні тогочасного окладу члену Кабміну в розмірі 6109 грн.

Як підкреслюють автори законопроекту, з 2016 року оклади прем'єр-міністра і членів Кабміну встановлені в розмірі 20 000 грн і 16 000 грн відповідно.

У документі було запропоновано встановити розмір посадового окладу народного депутата на рівні посадового окладу члена Кабінету міністрів, виходячи з прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи на 1 січня календарного року, і здійснення народним депутатам надбавки до посадового окладу в розмірі, встановленому для членів Кабінету міністрів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло