mind
Гана зацікавлена в українській продукції птахівництва

Гана зацікавлена в українській продукції птахівництва

Компетентний орган Гани підготує звіт, згідно з яким буде прийняте рішення щодо доступу українського м’яса курятини на ринок країни

Гана зацікавлена в українській продукції птахівництва
Фото: Shutterstock

Місія Республіки Гани завершила свою роботу. Впродовж тижня вона інспектувала вітчизняну систему державного контролю в частині безпекі виробництва продуктів птахівництва. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Згідно з повідомленням, за результатами інспекції нізки українських підприємств з виробництва курятини і продукції з неї та діяльність органів Держпродспоживслужби, компетентний орган в галузі ветеринарії та безпечності харчових продуктів Гани підготує звіт, на підставі якого Республіка Гана прийме рішення щодо доступу українського м’яса курятини на ринок своєї країни.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа поінформував ганських колег про організацію системи державного контролю за безпечністю харчових продуктів в Україні. Він також зауважив, що Україна веде активну роботу з розширення ринків збуту для української продукції. Упродовж 2016–2017 років Держпродспоживслужба проводила переговори з 22 країнами щодо експорту української продукції тваринного походження на закордонні ринки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті