mind
Мін’юст забезпечив виплату 2,1 млрд грн аліментів – Шкляр

Мін’юст забезпечив виплату 2,1 млрд грн аліментів – Шкляр

Найбільші суми стягнуто з боржників у Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях

Мін’юст забезпечив виплату 2,1 млрд грн аліментів – Шкляр
Фото: Shutterstock

Міністерство юстиції продовжує реалізацію комплексної реформи примусового виконання рішень, спрямовану на підвищення ефективності діяльності органів та осіб, які здійснюють примусове виконання. Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр.

«З метою вирішення однієї з найгостріших соціальних проблем – виконання рішень про стягнення аліментів, органами державної виконавчої служби з початку року забезпечено сплату 2,1 млрд грн аліментів на користь 560 000 дітей. Найбільші суми стягнуто з боржників у Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях», – повідомив заступник міністра.

Шкляр також повідомив, що станом на 1 грудня державними виконавцями стягнуто з недобросовісних роботодавців понад 325 млн грн заборгованості із заробітної плати, що дозволило забезпечити право на отримання зарплати 40 000 громадян.

Раніше повідомлялось, що Рада дозволила позбавляти неплатників аліментів водійських прав та права виїзду за кордон: було прийнято відповідний закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» №7277.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті