mind
Більше половини американців не задоволені роботою Трампа

Більше половини американців не задоволені роботою Трампа

Лише 32% опитаних підтримують нинішнього президента після першого року його перебування на посту

Більше половини американців не задоволені роботою Трампа
фото Shutterstock

Нове національне дослідження Pew Research Center, проведене 29 листопада, показало, що рейтинг президента США Дональда Трампа знизився до рекордно низького показника.

Згідно із отриманими даними, всього 32% населення схвалюють діяльність Трампа на посту президента. У серпні цей показник складав 34%.

30% американців вважають, що посадовці з команди Трампа дійсно мали контакти з Росією, в той час як більшість, 59% населення, думають, що вони найімовірніше відбувалися. 56% респондентів вважають, що спецпрокурор Мюллер проводить розслідування чесно.

Зазначається, що рейтинг Трампа є набагато нижчим, ніж у попередніх президентів (починаючи з Рональда Рейгана) наприкінці першого року їх перебування на посаді.

Близько чверті (26%) опитаних, які загалом схвально оцінюють діяльність нинішнього президента, говорять, що їх розчарували аспекти персонального стилю Трампа, зокрема 14% мали на увазі його дописи у Twitter. 13% розчаровані його політичною діяльністю.

Серед тих, кому Трамп не подобається, більшість незадоволена його внутрішньою політикою.

По-різному оцінюють роботу Трампа чоловіки та жінки. Зокрема, схвалюють роботу президента 40% чоловіків та  25% жінок.

Рейтинг схвалення Трампа серед членів його власної партії на сьогодні нижчий, ніж на початку року, що відповідає рейтингу більшості його попередників. Єдиним виключенням є Джордж Буш, чий рейтинг серед однопартійців виріс після терористичних атак 11 вересня. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті