mind
Литовські інвестори можуть інвестувати в проекти із встановлення біоТЕЦ

Литовські інвестори можуть інвестувати в проекти із встановлення біоТЕЦ

Голова Держенергоефективності провів низку зустрічей з литовськими компаніями, які працюють у сфері виробництва енергії з «чистих» джерел

Литовські інвестори можуть інвестувати в проекти із встановлення біоТЕЦ
Фото: Shutterstock

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів низку зустрічей з литовськими компаніями, які працюють у сфері виробництва енергії з «чистих» джерел, та відвідав успішно реалізовані ними проекти. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Савчук обговорив особливості встановлення потужностей з генерації «чистого» тепла у Литві з директором компанії Ekopartneris Ромуалдасом Руткою.

Був здійснений огляд встановленої компанією твердопаливної котельні потужністю 17,5 МВт теплової енергії. Станція працює на відходах деревини, які компанія Ekopartneris закуповує на конкурентній основі на відомій литовській біржі біопалива Baltpool. Вироблене «чисте» тепло надходить в мережу міста. Також була відвідана біоТЕЦ у м. Каунас. У якості палива там використовується деревна тріска. Згенерована енергія постачається в мережу міста.

За підсумками зустрічей сторони домовилися співпрацювати, зокрема, розглядати можливості залучення литовського бізнесу та інвесторів у проекти зі встановлення біоТЕЦ та твердопаливних котелень в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті