Пожежі в Лос-Анджелесі тривають: пожежникам вдалось місцями вгамувати стихію

Пожежі в Лос-Анджелесі тривають: пожежникам вдалось місцями вгамувати стихію

Вогонь знищив принаймні 500 будівель та змусив 200 000 людей покинути свої домівки

Пожежі в Лос-Анджелесі тривають: пожежникам вдалось місцями вгамувати стихію
фото з twitter.com/barry_corindia

Пожежникам вдалося загасити кілька пожеж на ранок п’ятниці, 8 грудня, які поширились територією Південної Каліфорнії, знищивши принаймні 500 будівель та змусивши 200 000 людей покинути свої оселі. Про це повідомляє Reuters.

Більше 5700 пожежників з Каліфорнії працювали над тим, щоб зупинити 6 масштабних лісових пожеж та декілька ще маленьких, які охопили територію від Лос-Анджелеса до узбережжя Тихого океану.

Пожежа на північному заході від Лос-Анджелесу, The Thomas Fire, охопила до 115 000 акрів (46 540 га) та знищила 439 будівель. Більше 2600 пожежників з Портленду, Орегону та Невади боролись з вогнем.

На північ від Сан-Дієго вирувала ще одна пожежа – Lilac Fire, яка зросла з 10 акрів до 4100 акрів (1659 га) за лічені години в четвер. В окрузі було оголошено надзвичайний стан. Троє людей отримали опіки.

Поліційний відділ Лос-Анджелеса повідомив, що працює «над порятунком життя кожного каліфорнійця, включно з домашніми тваринами». У притулку для тварин було розміщено 184 домашніх улюбленця, в тому числі лами, віслюки та коні.

Зазначається, що це друга поспіль масштабна пожежа в Каліфорнії. Перша була восени і від неї загинуло принаймні 43 людини, 10 000 осіб мали полишити свої будинки

Каліфорнійський департамент страхування повідомив, що вогонь у Північній Каліфорнії спричинив збитків на більш ніж $9 млрд. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті