Рада збільшила поріг для відношення до великих платників податків з наступного року

Рада збільшила поріг для відношення до великих платників податків з наступного року

Наразі великим платником вважається платник з оборотом понад 1 млрд гривень

Рада збільшила поріг для відношення до великих платників податків з наступного року
Фото: pixabay.com

Великим платником податків вважатиметься платник з оборотом за останні 4 квартали понад 50 млн євро або сумою всіх податків, зборів і платежів до держбюджету понад 1 млн євро за умови, що без митних платежів сума більше 500 000 евро. Відповідні поправки до Податкового кодексу внесла Верховна Рада законом № 6776-д, повідомляє Інтерфакс.

«Ця правка внесена на прохання Офісу великих платників. Тому що в зв'язку зі значним зростанням обсягів операцій всіх платників податків в Офіс в цьому році має перейти ще 1200 платників, а Офіс повинен займатися промислово-фінансовими групами», – аргументувала необхідність таких змін глава податкового комітету Ніна Южаніна, представляючи документ.

Наразі великим платником вважається платник з оборотом понад 1 млрд гривень або загальною сумою податків понад 20 млн гривень.

Крім того депутати надали центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, право приймати рішення про зміну неосновного місця обліку великого платника податків.

У зв'язку з цим Офіс великих платників податків вже заявив, що «платники, які перебувають» на межі «визначення, що раніше призводило до постійної міграції між Офісом і обласними Головними управління їх місця обліку, надалі обслуговуватимуться контролюючими органами за своїм місцезнаходженням».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло