Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
ЄБРР та ЄІБ нададуть кредит на 160 млн євро для метрополітену

ЄБРР та ЄІБ нададуть кредит на 160 млн євро для метрополітену

Відповідна угода між ЄБРР, ЄІБ та Україною була підписана в понеділок, 11 грудня

ЄБРР та ЄІБ нададуть кредит на 160 млн євро для метрополітену
Фото: Shutterstock

Міністр фінансів Олександр Данилюк підписав від імені України угоди стосовно реалізації проекту «Розширення метрополітену у місті Харкові» з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Згідно з повідомленням, ЄБРР та ЄІБ надають кредит розміром 160 млн євро кожен з подальшим рекредитуванням Міністерством фінансів коштів комунальному підприємству «Харківський метрополітен». Кошти будуть спрямовані на збільшення довжини Олексіївської лінії харківського метрополітену на 3,47 км та введення в експлуатацію двох станцій та електродепо «Олексіївське».

Серед переваг також відмічають розвиток транспортної інфраструктури Харкова, підвищення якості обслуговування пасажирів на громадському транспорті, поліпшення екологічної ситуації у місті, створення нових робочих місць та втілення новітніх енергозберігаючих технологій на громадському транспорті.

Про плани будівництва четвертої гілки київського метрополітену читайте в матеріалі Mind «Земля і небо: якою бачить влада гілку метро з Троєщини до аеропорту Київ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті