Голосовий робот для бізнесу EVE.calls – переможець національного Seedstars World

Голосовий робот для бізнесу EVE.calls – переможець національного Seedstars World

EVE.calls презентуватимуть країну на Seedstars Summit у Швейцарії в квітні 2018 року

Голосовий робот для бізнесу EVE.calls – переможець національного Seedstars World
фото Shutterstock

EVE.calls стала переможцем українського національного стартап-змагання Seedstars World з голосовим роботом для бізнесу, здатним замінити кол-центри.Змагання відбулось 7 грудня на Seedstars CEE Summit в Києві. Про це повідомляє прес-служба EVE.calls.

«Створення бота з людським голосом стало справжнім викликом для нас. Ми зробили близько 1,8 млн дзвінків клієнтам за рік, використовуючи бот. І отримали вражаючий результат: більшість користувачів не побачили різниці в голосі, ніби з ними говорила реальна людина», – коментує засновник компанії Олексій Скрипка.

EVE.calls отримують квиток на Seedstars Summit у Швейцарії, який відбудеться в квітні 2018 року, участь у тижневій тренінговій програмі, де вони працюватимуть зі стартапами-переможцями з 65 країн, інвесторами і менторами з усього світу. Традиційно на фінальний день саміту збирається біля 1000 гостей, і стартапи презентують перед ними свої проекти, змагаючись за головний приз – інвестиції в сумі $500 000.

Seedstars World, глобальне стартап-змагання для ринків, що розвиваються, провели фінал українського етапу змагання між стартапами в Україні в рамках Seedstars CEE Summit,  де 12 відібраних стартапів зі Львова, Одеси та Києва презентували свої проекти перед міжнародним журі.

Читайте у матеріалі Mind про те, чому IКT-галузь України посідає провідні позиції у світових рейтингах і програє битву на внутрішньому ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло