Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
У ВЕБі заявили, що не продавали Промінвестбанк бізнесмену Ярославському

У ВЕБі заявили, що не продавали Промінвестбанк бізнесмену Ярославському

«Внєшекономбанк» хоче вийти з українського ринку

У ВЕБі заявили, що не продавали Промінвестбанк бізнесмену Ярославському
Фото УНІАН

Глава «Внєшекономбанку» Сергій Горьков спростував повідомлення ЗМІ про продаж українського Промінвестбанку бізнесмену Олександру Ярославському.

Про це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на прес-службу НБУ, регулятор отримав від українця документи для узгодження покупки 99,7% Промінвестбанку у російського ВЕБу. При цьому інформагентство «Українські новини» повідомляло з посиланням на джерело, що документи подав український бізнесмен Олександр Ярославський.

«Пан Ярославський дійсно вів з нами переговори на початку – в середині цього року, до фінальної угоди ми з ним не дійшли, і ніякої згоди на те, що він надасть на узгодження документи в НБУ, ми не давали. Це ви у пана Ярославського запитайте, чому він вважає, що він купує Промінвестбанк? Нам про це нічого не відомо, угоди немає», – сказав Горьков.

При цьому Горьков додав, що для ВЕБа важливо вийти з українського ринку, робота в цьому напрямку триває.

Україна 23 березня ввела санкції терміном на рік проти всіх п'яти працюючих на Україні структур російських держбанків: українських «Сбєрбанку» і ВТБ, «БМ Банку» («внучки» ВТБ), Промінвестбанку («дочки» ВЕБу) і VS Bank («внучки» «Сбєрбанку»). Їм заборонені будь-які фінансові операції на користь пов'язаних з ними осіб, зокрема материнських структур.

Нагадаємо, Mind склав рейтинг банків, що працюють в Україні, за осінь-2017, проаналізувавши фінансову стійкість, платіжну дисципліну та ризики.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті