РФ збільшила контрабанду вугілля і антрациту з окупованих районів Східної України

РФ збільшила контрабанду вугілля і антрациту з окупованих районів Східної України

Найбільшим експортером вугілля є компанії Сергія Курченка

РФ збільшила контрабанду вугілля і антрациту з окупованих районів Східної України
Фото: Shutterstock

У листопаді 2017 року з Росії до Європи було експортовано близько 280 000 тонн вугілля. Його нелегально вивозили з окупованих районів Донецької та Луганської областей, що на 18,6%, або близько 44 000 тонн, більше, ніж у жовтні цього року (близько 236 000 тонн). Про це пише ЛІГА.бізнес.

Згідно з повідомленням, найбільшим експортером вугілля є компанії Сергія Курченка – у жовтні вони експортували більше половини нелегального вугілля, а саме 140 300 тонн.

За даними ФМС Росії, російська державна компанія «РЖД-Логістика» числиться експортером за усіма нелегальними постачаннями. Російські трейдери продовжують оформляти більшість експортних поставок контрабандного вугілля через офшорні компанії без вказівки країни призначення. Всього за такою схемою в листопаді було вивезено 243 000 тонн антрациту.

За даними РЖД, з жовтня Росія збільшила поставки антрациту з Донбасу до Польщі – у жовтні було поставлено 31 600 тонн, у листопаді – 22 200 тонн, на відміну від вересневих 4300 тонн.

У листопаді великі партії антрациту (понад 32 000 тонн) на експорт постачала також компанія «Російський антрацит», яка належить Олександру Германову.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло