Засновник Bitcoin.com розпродав свої біткойни, бо сумнівається в цій криптовалюті

Засновник Bitcoin.com розпродав свої біткойни, бо сумнівається в цій криптовалюті

Експерт запримітив певні мінуси в розвитку біткойна, тому не вірить в його успіх

Засновник Bitcoin.com розпродав свої біткойни, бо сумнівається в цій криптовалюті
фото Shutterstock

Біткойн, хоч і здається переспективним, ніколи не стане повноцінною торговою валютою, вважає співзасновник майданчика Bitcoin.com Еміль Ольденбург. Про це пише Business Insider.

Ольденбург продав усі свої біткойни і вважає, що інші будуть робити те ж саме, коли вони зрозуміють, наскільки нестійким є цей ринок.

«Можу сказати, що вкладення в біткойни – найбільш екстремальні інвестиції, які ви тільки можете зробити. Люди почнуть виходити з біткойна, як тільки зрозуміють, як працює ця криптовалюта», – заявив Ольденбург.

Головним з недоліків шведський експерт називає високі комісії, а також зниження швидкості переказів. За словами Ольденбурга, пропускна здатність мережі обмежена «розміром блоку» – пам'яті, що зберігає записи транзакцій, що в результаті робить цю криптовалюту неліквідною, а вкладення в неї занадто ризикованими.

Ольденбург вважає, що більше перспектив, ніж біткойн, має інша криптовалюта – Bitcoin Cash, який зараз активно просувається компанією bitcoin.com.

Як пише видання, комісія за транзакції в біткойни подвоюються приблизно чотири рази на рік – кожні три місяці. Але на підтвердження однієї лише операції потрібно близько 4,5 години.

Компанія Bitcoin.com керує одним із найбільших сайтів про біткойн, надаючи інструменти для інвестицій у цю криптовалюту. На ресурсах підприємства зареєстровано понад півмільйона криптовалютних гаманців.

Як повідомлялося, наприкінці минулого тижня курс біткойна перевалив за позначку $20 тис., потім дещо зменшився і зараз закріпився в районі $19 тис. За 2017 рік курс біткойна виріс у 20 разів.

Нагадаємо, американська біржа запустила торги ф'ючерсами на Bitcoin. Це вже друга чиказька біржа, яка почала торгівлю криптовалютою.

Джерело

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло