Захворіло у світі
13,494,771
Померло у світі
582,547
Вилікувалось у світі
7,522,147
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
Enel виграла тендер на будівництво сонячної електростанції в Бразилії

Enel виграла тендер на будівництво сонячної електростанції в Бразилії

Компанія інвестує в об’єкт $355 млн

Enel виграла тендер на будівництво сонячної електростанції в Бразилії
фото Shutterstock

Enel Green Power Brasil (EGPB), дочірня компанія італійської Enel в Бразилії, будуватиме в цій країні об'єкти сонячної генерації, повідомляє прес-служба компанії. Зокрема, Enel тримала право на підписання контракту на поставку електроенергії терміном на 20 років.

Підписання контракту стало можливо завдяки перемозі в тендері, організованому федеральним урядом Бразилії за підтримки регулятора енергетики ANEEL.

Enel планує інвестувати близько $355 млн у будівництво електростанції.

Електростанцію São Gonçalo побудують в бразильському штаті Піауї. Очікується, що електростанцію  введуть в експлуатацію на початку 2021 року і зможе виробляти понад 850 ГВт/год відновлюваної енергії щороку.

Enel у Бразилії, яка діє через свої дочірні компанії EGPB і Enel Brasil, управляє об'єктами генерації сукупною встановленою потужністю близько 2,66 тис. МВт. З них 670 МВт надходить з вітрових електростанцій, 716 МВт – з сонячних і 1,27 тис. МВт – гідроелектростанцій.

У країні споруджується ще кілька сонячних електростанцій потужністю 103 МВт і вітрових сукупною потужністю близько 172 МВт.

Також повідомлялося, що компанія Enel Green Power інвестує $130 млн у спорудження вітрової ферми в Аргентині.

Enel Green Power – світовий лідер у секторі «зеленої» енергетики, який управляє об'єктами потужністю близько 40 ГВт. У портфель активів входять гідроелектростанції, геотермальні електростанції, об'єкти сонячної і вітрогенерації, а також електростанції, що працюють на біомасі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті