Захворіло у світі
13,494,771
Померло у світі
582,547
Вилікувалось у світі
7,522,147
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
«Укроборонпром» призупинив угоду між Болгарією та РФ

«Укроборонпром» призупинив угоду між Болгарією та РФ

Міноборони Болгарії назвав дії «Укроборонпрому» спробою саботажу

«Укроборонпром» призупинив угоду між Болгарією та РФ
Фото: pixabay.com

Кишинів припинив операцію із ремонту літаків МіГ-29 з Росією через скарги «Укроборонпрому». Про це заявив міністр оборони Болгарії Красимир Каракачанов, повідомляється на сайті відомства.

У повідомлені Міністерства оборони Болгарії йдеться про те, що російська компанія повинна була переоснастити 15 старих винищувачів МіГ для збройних сил Болгарії, однак через скарги української сторони в Комісію з питань захисту конкуренції влада країни була змушена призупинити процес.  

Міноборони Болгарії назвав дії «Укроборонпрому» спробою саботувати рішення болгарського міністерства безпосередньо вести переговори з російською компанією МіГ.  

Каракачанов заявив, що подібна затримка угоди із ремонту МіГ-29 «паралізує» болгарську військову авіацію, оскільки заплановані на ремонт кошти повертатимуться до держбюджету, а надання нових коштів на ремонт та обслуговування бойових літаків займе мінімум 3–4 місяці.   

У грудні міністерство оборони Болгарії запропонувало російській літакобудівній корпорації МіГ чотирирічний контракт на технічне обслуговування 15 винищувачів МіГ-29. У відомстві оголосили, що договір розрахований на чотири роки, його вартість становить 81,3 млн левів ($49 млн).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті