Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
АМКУ підозрює ОККО та WOG у змові

АМКУ підозрює ОККО та WOG у змові

Антимонопольний комітет розслідує стрімке підвищення цін на паливо у компаній

АМКУ підозрює ОККО та WOG у змові
Фото: Shutterstock

Антимонопольний комітет України розслідує стрімке зростання роздрібних цін на однаковому рівні в мережах АЗС, що працюють під брендами ОККО та WOG. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

«Комітетом розпочато розгляд справи за ознаками вчинення ТОВ «ОККО Рітейл» та ТОВ «ВОГ Ритейл» порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом вчинення схожих дій на ринках роздрібної торгівлі високооктановими бензинами та дизельним паливом», – повідомляє прес-служба.

«На даний момент, товариство не отримувало на свою адресу жодних документів про початок розгляду справи... Більше того, останніх 14 років достовірність фінансової та іншої звітності нашої групи проходить щорічний міжнародний аудит, який здійснюється компанією Ernst&Young», – прокоментувала ситуацію прес-служба ОККО.

Згідно з повідомленням, протягом року комітетом було зафіксовано більше 10 таких випадків. Це може бути обумовлене й наслідком вчинення відповідними учасниками ринку антиконкурентних узгоджених дій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті