Захворіло у світі
177,058,656
Померло у світі
3,828,472
Вилікувалось у світі
161,259,501
Захворіло в Україні
2,224,992
Померло в Україні
51,769
Вилікувалось в Україні
2,136,176
АМКУ підозрює ОККО та WOG у змові

АМКУ підозрює ОККО та WOG у змові

Антимонопольний комітет розслідує стрімке підвищення цін на паливо у компаній

АМКУ підозрює ОККО та WOG у змові
Фото: Shutterstock

Антимонопольний комітет України розслідує стрімке зростання роздрібних цін на однаковому рівні в мережах АЗС, що працюють під брендами ОККО та WOG. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

«Комітетом розпочато розгляд справи за ознаками вчинення ТОВ «ОККО Рітейл» та ТОВ «ВОГ Ритейл» порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом вчинення схожих дій на ринках роздрібної торгівлі високооктановими бензинами та дизельним паливом», – повідомляє прес-служба.

«На даний момент, товариство не отримувало на свою адресу жодних документів про початок розгляду справи... Більше того, останніх 14 років достовірність фінансової та іншої звітності нашої групи проходить щорічний міжнародний аудит, який здійснюється компанією Ernst&Young», – прокоментувала ситуацію прес-служба ОККО.

Згідно з повідомленням, протягом року комітетом було зафіксовано більше 10 таких випадків. Це може бути обумовлене й наслідком вчинення відповідними учасниками ринку антиконкурентних узгоджених дій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті