Мінфін розглядає можливість виходу Ощадбанку на IPO

Мінфін розглядає можливість виходу Ощадбанку на IPO

Плани Мінфіну полягають у тому, що Ощадбанк залишиться лідером у корпоративному сегменті

Мінфін розглядає можливість виходу Ощадбанку на IPO
Фото: прес-служба Ощадбанку

Міністерство фінансів розглядає можливість виходу Ощадбанку на IPO наприкінці 2021 року. Про це повідомляє Економічна правда.

Згідно з повідомленням, плани Мінфіну полягають в тому, що Ощадбанк залишиться лідером у корпоративному сегменті та буде підтримувати на поточному рівні частку корпоративного кредитування, а також нарощуватиме пасиви юросіб.

Згідно з проектом, у майбутньому Ощадбанк лідируватиме і на ринку іпотеки.

Пріоритетним для розвитку є напрямок ІТ, а саме розробка централізованої системи підтримки, поліпшення цифрових каналів, підвищення ІТ-безпеки.

Операційна модель банку – централізувати функції підтримки та вдосконалити бізнес-процеси. Ризиковані та прострочені кредити пропонується тримати на низькому рівні, а також підвищити вартість прострочених кредитів у майбутньому.

IPO (Initial Public Offering) – перший публічний продаж акцій акціонерного товариства, зокрема у формі продажу депозитарних розписок на акції необмеженому колу осіб.

Ощадбанк – друга за розміром активів банківська установа Україні, що належить державі. На 1 січня 2017 року активи фінустанови сягнули 211 млрд грн.

Згідно з рейтингом банків Mind, Ощадбанк має задовільний рівень життєздатності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті