У Facebook повідомили, чому заблокували акаунт Кадирова

У Facebook повідомили, чому заблокували акаунт Кадирова

Керівництво соцмережі повідомило, що дана особа підпадає під американські санкції

У Facebook повідомили, чому заблокували акаунт Кадирова
фото Shutterstock

Facebook заблокувала акаунти глави Чечні Рамзана Кадирова через американські санкції проти Росії, повідомляє RNS з посиланням на прес-службу соцмережі.

«Нам стало відомо, що акаунти належали особі або велися від особи, що входить до переліку громадян особливих категорій, на яких поширюється дія торгово-економічних санкцій США. У зв'язку з цим Facebook юридично зобов'язаний деактивувати акаунти цієї особи», – сказали в прес-службі Facebook.

Раніше Рамзан Кадиров повідомив, що Instagram – дочірня компанія Facebook – без пояснення причин заблокувала його акаунт. Він уточнив, що звернувся в техпідтримку, але відповіді не отримав. Після цього Кадиров повідомив, що не буде в подальшому вести акаунт в Instagram.

«У ніч на суботу зникла моя сторінка в Instagram. Акаунт мав галочку (офіційний статус), тому Instagram зобов'язаний був забезпечити безпеку. Ми із цікавості звернулися в службу підтримки, але відповіді не отримали», – написав Кадиров в Telegram.

«Роскомнадзор» заявив, що направив Facebook офіційний запит з проханням роз'яснити причини блокування акаунтів Кадирова в Facebook та Instagram.

Нагадаємо: в США складуть список російських «поганих хлопців», проти яких буде введено санкції, туди увійдуть бізнесмени, наближені до влади і повʼязані з корупцією або насильством.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті