Меркель і Макрон привітали обмін полоненими між Україною та окупованими територіями

Меркель і Макрон привітали обмін полоненими між Україною та окупованими територіями

Обидва лідери наголосили на виключно мирному врегулюванні конфлікту

Меркель і Макрон привітали обмін полоненими між Україною та окупованими територіями
Twitter @Emmanuel Macron

Канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон дали позитивну оцінку реалізації угоди про обмін військовополоненими на сході України, якої було досягнуто раніше тристоронньою контактною групою, повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-реліз німецького уряду.

«Незадовго до Нового року і православного Різдва на сході України відбувся обмін кількома сотнями військовополонених. Канцлер Ангела Меркель і президент Франції Емманюель Макрон привітали виконання угоди про обмін військовополоненими між сторонами конфлікту», – наголошується в заяві.

Поряд з цим лідери закликали сторони провести обмін щодо решти військовополонених. На їхню думку, Міжнародному комітету Червоного Хреста (МКЧХ) має бути забезпечений доступ до військовополонених. Крім цього, відповідно до прес-релізу, також слід посприяти МКЧХ в пошуку осіб, зниклих без вести.

«У якості демонстрації своєї поваги до суверенітету і територіальної цілісності України обидва лідери нагадали про необхідність реалізації Мінських угод. Немає альтернативи виключно мирному врегулюванню конфлікту», – наголошується в прес-релізі.

Нагадаємо: обмін полоненими між Україною та ОРДЛО завершився, частина бойовиків не захотіла повертатися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті