Apple і Amazon обговорюють спільні інвестиції в Саудівську Аравію

Apple і Amazon обговорюють спільні інвестиції в Саудівську Аравію

Країна після падіння цін на нафту робить ставку на розвиток високих технологій

Apple і Amazon обговорюють спільні інвестиції в Саудівську Аравію
фото Shutterstock

Компанії Apple і Amazon ведуть переговори про отримання ліцензій на здійснення інвестицій у Саудівську Аравію. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела.

Ключову роль у цьому процесі відіграють зусилля саудівського принца Мухаммеда бін Салмана щодо активного розвитку в країні високих технологій. Ще одне джерело підтвердило, що Apple веде переговори з державним агентством, яке займається залученням іноземних інвестицій в Саудівську Аравію.

За останні два роки Саудівська Аравія почала послаблювати регулятивні бар'єри, включаючи обмеження на частку іноземного капіталу, які довгий час змушували інвесторів триматися осторонь. Причиною стало падіння цін на нафту, яке виявило необхідність диверсифікації економіки, залежної від нафти.

Apple і Amazon вже поставляють товари в Саудівську Аравію через треті особи, однак у них, як і в інших світових технологічних гігантів, поки немає прямої присутності на ринку.

Очікується, що ліцензійну угоду з SAGIA для магазинів Apple буде укладено до лютого 2018 року. Перші магазини роздрібної торгівлі планується відкрити в 2019 році, стверджують джерела. Співрозмовники агентства розповіли, що переговори для інвестицій від Amazon знаходяться на більш ранній стадії і будь-яких конкретних термінів поки що не встановлено.

Apple і Amazon наразі відмовилися від коментарів.

Нагадаємо: у Саудівській Аравії після 35 років заборони знову почали працювати кінотеатри.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло