Центри обслуговування платників податків працюватимуть на Різдво

Центри обслуговування платників податків працюватимуть на Різдво

Робочий день 6 січня скорочено на 1 годину, 8 січня – вихідний

Центри обслуговування платників податків працюватимуть на Різдво
Фото: Shutterstock

Центри обслуговування платників податків для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності працюватимуть у суботу, 6 січня, однак, робочий день буде скорочено на 1 годину, повідомляється на сайті Державної податкової служби (ДФС).

Натомість, 8 січня – вихідний день.

Як повідомляється, підрозділи митного оформлення, для яких встановлено цілодобовий режим роботи, у святкові дні працюватимуть у звичайному режимі.

Митні пости митниць ДФС працюватимуть за окремим графіком. Детальну інформацію про їх роботу можна дізнатися в оперативних чергових на сайті ДФС.

Водночас, сервіси ДФС працюватимуть цілодобово в режимі інтерактивного автовідповідача.

Консультації з питань застосування норм податкового та митного законодавства надаються у телефонному режимі за номером 0-800-501-007 (Кол-центр ДФС).

Крім того, для скарг на неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб  структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів необхідно звертатися на сервіс «Пульс» за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: [email protected].

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло