Lifecell та «Укртелеком» не можуть дійти згоди щодо нових умов договору про інтерконект мереж

Lifecell та «Укртелеком» не можуть дійти згоди щодо нових умов договору про інтерконект мереж

Lifecell продовжить переговори з «Укртелеком» про взаємне з'єднання мереж на 2018 рік

Lifecell та «Укртелеком» не можуть дійти згоди щодо нових умов договору про інтерконект мереж
Фото Анна Наконечна для mind.kiev.ua

Мобільний оператор Lifecell планує продовжити переговори щодо підписання нової угоди про взаємне з'єднання мереж на 2018 рік з ПАТ «Укртелеком», повідомляє Інтерфакс-Україна.

Термін дії поточної угоди про взаємозв'язок мереж lifecell та «Укртелеком» завершився 31 грудня 2017 року.

«Восени 2017 року Lifecell ініціював процес підписання нової угоди про взаємне з'єднання мереж з ПАТ «Укртелеком» на 2018 рік. Однак, нам не вдалося отримати згоду ПАТ «Укртелеком» на підписання такого договору. Переговорний процес триває», – йдеться у повідомленні з посиланням на прес-службу мобільного оператора.

Як зазначається, компанія lifecell буде приймати всі можливі заходи для продовження безперервного надання послуг зв'язку між абонентами lifecell та «Укртелеком».

«Розуміючи важливість безперебійного підключення до номера «0800», ми повідомляємо, що компанія lifecell не блокує дзвінки зі своєї мережі на номери «0800», а також продовжує надавати послуги взаємного зв'язку для абонентів lifecell та ПАТ «Укртелеком», – повідомляє прес-служба мобільного оператора.

Водночас, 29 грудня «Укртелеком» на своєму сайті запевнив абонентів про продовження надання послуг зв'язку у звичайному режимі, – «Незважаючи на рішення компанії Lifecell припинити договір про взаємоз’єднання мереж «Укртелеком» та Lifecell, починаючи з 1 січня 2018 року».

Зі свого боку «Укртелеком» зявив, що рішення про припинення дії поточного договору належить компанії Lifecell, яка відмовилась підписувати нову угоду про взаємоз’єднання мереж.

«Ми робимо все можливе щоб найшвидше вирішити це питання, а до цього часу «Укртелеком» забезпечує зв'язок у звичайному режимі», – зазначається в повідомленні на сайті «Укртелеком».

Як писав Mind, Фонд держмайна оприлюднив умови повернення «Укртелекому» державі. Процес не почнеться до початку судової справи стосовно скарги компанії ЕСУ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло