Суд обрав засновнику YouControl заставу у 51 000 грн

Суд обрав засновнику YouControl заставу у 51 000 грн

Також Сергій Мільман має здати закордонний паспорт

Суд обрав засновнику YouControl заставу у 51 000 грн
Фото YouControl зі сторінки Facebook

Генеральному директору онлайн-сервісу даних YouControl Сергію Мільману Шевченківський районний суд Києва обрав заставу у 51 000 гривень та постановив здати закордонний паспорт, повідомляє «Економічна правда» із посиланням на відео із залу суду, яке було розміщене на сторінці компанії у Facebook.

Суддя виносить вирок щодо запобіжного заходу Сергію Мільману

Опубліковано youcontrol.com.ua 2 січня 2018 р.

Нагадаємо, 27 грудня 2017 року Служба Безпеки України оголосила Мільману підозру у несанкціонованому втручанні у роботу комп'ютерних мереж.

Водночас, представники YouControl вважають, що цими звинуваченнями СБУ тисне на компанію. У коментарі «Радіо Свободі» представники компанії заявили, що за місяць подаватимуть клопотання щодо зміни запобіжного заходу.

«По суті мова йде не про напад на YouControl, а про напад на відкриті дані в цілому і на всю громадськість, котра їх використовує для контролю органів влади та боротьби з корупцією» , – сказав Сергій Мільман.

Журналісти та громадські організації опублікували на сайті «Реанімаційного пакету реформ» відкритого листа щодо припинення тиску на компанію YouControl.

Автори листа закликали керівництво СБУ «зупинити свавілля стосовно застосування різних методів тиску на представників бізнесу, суддів, що розглядають справу YouControl – відкрито та незаангажовано розглядати відповідні докази вини у діях керівництва компанії».

«Руками Служби безпеки України в березні 2017 року було організовано серію обшуків у офісі компанії YouControl. Нагадаємо, ця структура надає безкоштовний доступ до консолідованих державних реєстрів на безоплатній основі, за допомогою чого було проведено сотні журналістських розслідувань», – зазначили активісти.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року у квартирі генерального директора онлайн-сервісу даних YouControl та в офісі компанії СБУ провела обшук. 18 липня цього ж року апеляційний суд Києва відмовив СБУ в арешті майна YouControl. На сайті YouControl розміщуються відкриті дані з понад 30 держреєстрів.

Читайте у матеріалі Mind, як повернути вилучене силовиками обладнання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті