Суд заморозив активи Ахметова на $820 млн

Суд заморозив активи Ахметова на $820 млн

У Ахметова є час до 8 січня на подання апеляції

Суд заморозив активи Ахметова на $820 млн
Фото УНІАН

Окружний суд Нікосії 27 грудня ухвалив наказ заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова на суму $820 млн у справі «Укртелекому». Про це пише Financial Times, передає LB.

Під замороження активів може потрапити, зокрема, найдорожча квартира в Гайд-парку в Лондоні, яку Ахметов придбав у 2011 році.

Замороження активів сталося за позовом компанії Raga Establishment, яка належить колишньому голові правління Родовід Банку Денису Горбуненку. Raga продала «Укртелеком» Ахметову в 2013 році за $860 млн, але бізнесмен нібито вніс тільки $100 млн авансу і припинив платежі.

У Ахметова є час до 8 січня на подання апеляції.

Нагадаємо, що Високий суд Лондона 19 грудня видав наказ про всесвітній арешт активів на суму понад $2,5 млрд, що належать колишнім співвласникам ПриватБанку Ігорю Коломойському, Геннадію Боголюбову і ще шести компаніям, які, ймовірно, є їхньою власністю або перебувають під їхнім контролем. До чого призведе таке рішення та якою була його мета, можна дізнатися у матеріалі Mind «Поразка чи перемога: чим став наказ Високого суду Лондона для колишніх власників ПриватБанку».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло