ЄС «подарує» 50 млн євро на розвиток українського Фонду енергоефективності

ЄС «подарує» 50 млн євро на розвиток українського Фонду енергоефективності

ЄС також надасть технічну допомогу для запуску фонду

ЄС 	«подарує» 50 млн євро на розвиток українського Фонду енергоефективності
Фото: pixabay.com

Угоду з Європейським Союзом щодо фінансування Фонду енергоефективності в Україні планується підписати на початку поточного року, повідомив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко на своїй сторінці у Facebook.

«Угоду з ЄС щодо фінансування Фонду енергоефективності плануємо підписати на початку цього року. Україна та Євросоюз на фінальній стадії підписання Угоди про співпрацю щодо співфінансування Фонду енергоефективності», – заявив Зубко.

За словами віце-прем'єра, підписання угоди відкриває доступ до ресурсу безповоротної донорської допомоги від ЄС у 50 млн євро на фінансування заходів енергоефективності, що здійснюватимуться ОСББ за правилами Фонду енергоефективності цього року, а також можливість додатково залучити ще 50 млн євро на фінансування заходів у 2019 році. ЄС також надасть технічну допомогу для запуску фонду.

#ФондЕнергоефективності Маю гарні новини. ❗Угоду з ЄС щодо фінансування Фонду енергоефективності плануємо підписати на п...

Опубликовано Геннадій Зубко 5 января 2018 г.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло