Омелян повідомив, коли Ryanair прийде в Україну

Омелян повідомив, коли Ryanair прийде в Україну

Мінінфраструкрури зазначив, що Україна йде в тренді європейського авіаринку

Омелян повідомив, коли Ryanair прийде в Україну
Фото Ryanair

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував появу хороших новин про Ryanair в контексті заходу авіакомпанії на український ринок. Про це стало відомо з інтерв'ю міністра для телеканалу Еспрессо.

«Ryanair буде в цьому році в Україні, думаю, протягом січня про це буде хороша новина», – сказав Омелян в ефірі.

За словами Омеляна, в країні повинні бути дешеві авіаперевізники і високий рівень конкуренції на цьому ринку.

«Українці готові літати, більш того, іноземці готові літати в Україну, якщо будуть низькі ціни, і відкривати для себе наша держава, а це суттєво для розвитку як бізнесу, так і туристичних контактів», – прокоментував ситуацію міністр.

Він також повідомив, що Україна йде в тренді європейського ринку, коли сегмент бюджетних авіаперевезень зростає, і коли класичні авіакомпанії повинні змінювати свою. політику.

Нагадаємо, що авіакомпанія Ryanair змінює правила провезення багажу з 15 січня 2018 року. Зміни вводяться з метою стимулювати пасажирів брати з собою в салон літака менше ручної поклажі і здавати багаж у вантажний відсік.

З 15 січня в салон літака можна буде взяти дві сумки ручної поклажі лише тим пасажирам, які оформили квитки з пріоритетною посадкою (Priority Booking), зазначають в Ryanair.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло