Танкер в Східнокитайському морі продовжує горіти, існує ризик вибуху

Танкер в Східнокитайському морі продовжує горіти, існує ризик вибуху

Членів екіпажу досі не знайшли, тривають пошуки

Танкер в Східнокитайському морі продовжує горіти, існує ризик вибуху
фото з twitter.com/NicGoodmaritime

Танкер з іранською нафтою продовжую горіти після зіткнення з іншим кораблем в Східно-Китайському морі поблизу берегів Китаю. Пошуки зниклих без вісти членів екіпажу тривають, тіло одного з 32 з них було знайдено на борту. Про це повідомляє Reuters.

Центральне телебачення Китаю повідомило, що судно може вибухнути.

Зазначається, що на заваді рятувальним роботам стала погана погода.

Ступінь екологічної шкоди та обсяги розливання нафти з корабля покине відомі, але катастрофа може бути найгіршою з 1991 року, коли 260 000 тонн нафти витекло з узбережжя Анголи.

Мухаммад Растад, голова іранських портів та морської організації, заявив, що тіло знайденого моряка було відправлено до Шанхаю для ідентифікації, доля решти команди танкеру невідома.

Нагадаємо, танкер Sanchi , зареєстрований в Панамі, плив з Ірану до Південної Кореї та перевозив 136 000 тонн конденсату, надлегкої та летючої сирої нафти. Це рівнозначно приблизно 1 млн барелів, вартістю близько 60 млн доларів. Нафтовий танкер зіткнувся в суботу близько 20:00 з гонконгським суховантажем CF CRISTAL біля східного узбережжя Китаю.

Китай відправив на місце аварії чотири рятувальних кораблі та три човна, яка здійснюють очищення. Південна Корея відправила корабель та гвинтокрил, а військовий літак ВМС США здійснив обстеження близько 3 600 квадратних морських миль (12 350 кв.м). 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті