Два судна зіткнулися біля берегів Китаю: 32 члени екіпажу зникли безвісти

Два судна зіткнулися біля берегів Китаю: 32 члени екіпажу зникли безвісти

В районі зіткнення стався витік нафти, спеціальні судна намагаються зменшити масляну пляму

Два судна зіткнулися біля берегів Китаю: 32 члени екіпажу зникли безвісти
фото Twitter\ CGTN Official

Нафтовий танкер Sanchi зіткнувся в суботу близько 8.00 вечора з гонконгським суховантажем CF CRISTAL біля східного узбережжя Китаю. Згідно з останніми даними міністерства транспорту КНР, 32 члени екіпажу танкера зникли безвісти, повідомляє в неділю агентство «Сіньхуа».

Зіткнення призвело до пожежі на танкері, який перевозив 136 тис. тонн газового конденсату. Серед зниклих безвісти – 30 громадян Ірану і двоє членів екіпажу з Бангладеш.

При цьому на борту суховантажу з Гонконгу, який перевозив 64 тис. тонн зерна, перебувала 21 особа (всі громадяни Китаю), які вже врятовані і знаходяться в безпеці. Зіткнення сталося за 296 км на схід від гирла річки Янцзи в Східно-Китайському морі.

В операції з пошуку зниклих людей і усунення наслідків аварії беруть участь рятувальні судна як китайської, так і південнокорейської берегової охорони, яка надіслала також літак.

Повідомляється, що в районі аварії на поверхні утворилася масляна пляма. Спеціальні судна ведуть роботу з усунення наслідків розливу.

Нагадаємо, Канада вкладе рекордні $80 млн у технології очищення океану від нафтових розливів. Науковці будуть досліджувати поведінку нафтових плям у різних природних умовах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті