Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Суд підтримав ліквідацію КрАСЗ за позовом Альфа-Банку

Суд підтримав ліквідацію КрАСЗ за позовом Альфа-Банку

Ліквідація підприємства відбулася через його банкрутство

Суд підтримав ліквідацію КрАСЗ за позовом Альфа-Банку
Фото wikipedia.org

Кременчуцький автоскладальний завод (КрАСЗ) ліквідують за підсумками проведення процедури банкрутства за позовом Альфа-Банку. Відповідне рішення Господарського суду Полтавської області оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.

«Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю «Кременчуцький автоскладальний завод». Ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю «Кременчуцький автоскладальний завод», – йдеться в рішенні.

У ньому також зазначається, що, згідно з поданими ліквідатором документами, інвентаризація підприємства не встановила наявність основних фондів, нематеріальних активів, капітальних і фінансових інвестицій, товарно-матеріальних цінностей, небезнадійної дебіторської заборгованості, цінних паперів або інших активів. Залишок коштів на рахунках підприємства-банкрута на момент інвентаризації склав 300,38 грн.

Варто додати, що КрАСЗ був заснований як спільне українсько-російське підприємство в 1995 році. Підприємство спеціалізувалося на великовузловом складанні автомобілів, виконанні передпродажної підготовки, гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Протягом існування завод випустив понад 140 000 автівок. У різний час підприємство займалося випуском автомобілів різних брендів, таких як ГАЗ, ВАЗ, Geely, SsangYong.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті