Суд знову розгляне позов Ощадбанку до Ахметова

Суд знову розгляне позов Ощадбанку до Ахметова

Також розглядатиметься справа Укрексімбанку проти «Укртелекому»

Черговий суд проти бізнесмена Ріната Ахметова відбудеться 11 січня. За даними Youcontrol, 11 січня Господарський суд Києва розгляне позов Ощадбанку до боржника «ЕСУ», що належить СКМ Ріната Ахметова.

Позивач вимагає стягнути 1,09 млрд грн.

Справа Укрексімбанку проти «Укртелекому», який заборгував 1,11 млрд грн, розглядатиметься 15 січня.

Нагадаємо, Господарський суд Києва повністю задовольнив позов ПАТ «Укртелеком» до Ощадбанку та розірвав договір купівлі-продажу цінних паперів №6026-ДД/2015 від 15.09.2015, укладений між ПАТ «Укртелеком» та Ощадбанком 27 листопада. Та дозволив «Укртелекому» не виплачувати 1 млрд грн за випущеними облігаціями на користь Ощадбанку.

Раніше повідомлялося, що суд зобов’язав Укрексімбанк стягнути з «ЕСУ» 1,1 млрд грн.

Як відомо, в травні 2011 року ТОВ «ЕСУ», будучи на той час українською «дочкою» австрійської компанії EPIC, придбала 92,79% акцій «Укртелекома» у Фонду держмайна за 10,5 млрд грн.

В березні ТОВ «ЕСУ» (власник «Укртелекома», кінцевий бенефіціар – Рінат Ахметов) мало погасити облігації на 4,6 млрд грн, однак не зробило цього.

В 2015 році «Укртелеком» приєднався до переговорів ТОВ «ЕСУ» з Ощадбанком і Укрексімбанком щодо боргу його власника по облігаціям, за результатами яких «Укртелеком» взяв на себе зобов'язання викупити у них облігації ТОВ «ЕСУ» на 2 млрд грн та заплатити відсотки. У заставу держбанкам були передані акції «Укртелекома».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті