Майно під податковою заставою буде продано через 21 біржу – ДФС

Майно під податковою заставою буде продано через 21 біржу – ДФС

Буде реалізовуватись майно, що перебуває у податковій заставі з 2018 по 2020 роки

Майно під податковою заставою буде продано через 21 біржу – ДФС
фото pixabay.com

Державна фіскальна служба (ДФС) оприлюднила перелік з 21 товарної біржі (ТБ), яким відповідно до результатів конкурсу надані повноваження з продажу майна платників податків, що перебуває у податковій заставі, у 2018–2020 роках. Про це йдеться на сайті відомства.

Так, продавати зазначене майно уповноважені 12 ТБ у Києві: Українська універсальна ТБ, Українська енергетична біржа, ТБ «ІННЕКС», ПАТ «Українська біржа», ТБ «Київська агропромислова біржа», ТБ «Українські контракти», ТБ «Українська агропромислова», ТБ «Київський Інсайдерський Фонд», ТБ «Міжрегіональна товарно-промислова біржа», ТБ «Українська міжрегіональна спеціалізована», ТБ «КМФБ», ТБ «Універсальна товарно-сировинна біржа».

Західний регіон України продаватиме майно через Західно-Українську регіональну агропромислову біржу, яка розташована у Львові, та через ТБ «Подільська», що у  Хмельницькому, східний регіон – через Харківську ТБ та дві ТБ у Полтаві – Українську універсальну біржу і Центральну універсальну біржу.

На півдні України зазначене майно продаватиме Одеська аграрна біржа, розташована у Хлібодарському Одеської області.

Крім того, Центральна Україна реалізовуватиме заставне майно через ТБ «Кіровоградська універсальна товарна біржа» у Кропивницькому, Правобережну ТБ у Кам'янському Дніпропетровської області та Першу українську міжрегіональну ТБ у Вінниці.

Як писав Mind, АМКУ дослідить ринок електронних торгів арештованим майном.

Крім того, кому зрештою дістанеться майно ліквідованих банків, читайте в матеріалі Mind «Американська мрія: чому продаж проблемних активів закінчився провалом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті