Захворіло у світі
117,164,167
Померло у світі
2,600,504
Вилікувалось у світі
66,375,679
Захворіло в Україні
1,410,061
Померло в Україні
27,204
Вилікувалось в Україні
1,199,229
НБУ спростував інформацію щодо запровадження власної криптовалюти

НБУ спростував інформацію щодо запровадження власної криптовалюти

Йшлося про можливість створення електронної гривні

НБУ спростував інформацію щодо запровадження власної криптовалюти
Фото: Shutterstock

Національний банк України спростував інформацію щодо введення власної криптовалюти. Регулятор уточнив, що йдеться про можливе запровадження електронної гривні. Про це повідомила прес-служба НБУ.

«Національний банк наприкінці 2016 року розпочав дослідницький проект для можливого запровадження е-гривні – національної валюти на основі технології блокчейн, яка може дозволити мінімізувати транзакційні витрати на переказ грошей від одного учасника платіжного ринку України іншому та водночас проводити їх з практично миттєвою швидкістю. Наразі вивчення цієї можливості в рамках даного проекту триває», – зазначили у Нацбанку.

У НБУ відмітили, що детальний розгляд запровадження національної валюти на основі технологій блокчейн відбувся наприкінці 2016 року. Тоді Нацбанк разом з українськими спеціалістами галузі блкочейн-технологій розпочали дослідницький проект, який ґрунтувався на вивченні можливостей центрального банку зі створення робочого рішення для запуску та роботи е-гривні, що є простим у використанні.

#commentary Коментар прес-служби Національного банку України щодо запровадження власної криптовалюти: Національний банк...

Опубліковано Національний банк України 11 січня 2018 р.

Раніше повідомлялось, що Національний Координаційний центр кібербезпеки доручив створити робочу групу для визначення державного регулятора і порядку функціонування ринку криптовалюти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті