Маріупольський порт реконструює причал за 164 млн грн

Маріупольський порт реконструює причал за 164 млн грн

Остаточна ціна робіт поки не відома

За результатами тендеру, який пройшов 5 січня, адміністрація Маріупольського морського порту замовила ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» будівельно-монтажні роботи на 163,96 млн грн. Про це пишуть Наші гроші.

Згідно з умовами тендеру, до кінця 2019 року реконструюють гідротехнічну частину причалу №4 з прикордонними підкрановими і залізничні шляхи, мережі електропостачання та водопостачання, зливову каналізацію, систему зв'язку та під'їзні шляхи.

Підсумкова відомість ресурсів і кошторису не опубліковані, що не дозволяє порівняти матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Незначні обсяги робіт виконають субпідрядники ТОВ «Трансазовбуд», ТОВ «Сваязьелектромонтаж», ТОВ «Компанія «Азов Бізнес Консалтинг» і ТОВ «Ділянка підводного судноремонту і гідротехнічних робіт». Гарантійний термін складає 10 років, забезпечення виконання договору – 2%.

На заробітну плату піде 4,62 млн грн або 3% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще відсоток – 1,18 млн грн.

Ціна угоди всього на піввідсотка нижче очікуваної вартості закупівлі в 137,23 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло