mind
Авдіївський газопровід почали випробовувати

Авдіївський газопровід почали випробовувати

Накачувати газопровід будуть поетапно

Авдіївський газопровід почали випробовувати
Фото Facebook / Павло Жебрівський

Авдіївський газопровід почали перевіряти на якість зварювання. Про це повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«Вранці відвідав будівництво Авдіївського газопроводу. Ситуація наступна: вчора завершили зварювання стиків і укладання труб. Газопровід готовий повністю до початку випробувань. Сьогодні з 10 години ранку його почали накачувати спеціальним інгредієнтом для перевірки якості зварювання», – написав Жебрівський на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, накачувати газопровід будуть поетапно – до 7,5 атмосфер, на що будуть потрібні добу. Потім при 7,5 атмосфер трубу перевірять фахівці технагляду та Держпраці.

«Три години повинен тримати газопровід такий тиск, після цього опустять тиск до 6 атмосфер і знову зафіксують, перевірять і опломбує. Після цього вже можна буде повністю засипати трубу. Далі закачуємо газ і починаємо підключати будинки», – розповів глава Донецької ОВГА.

Вартість проекту – близько 58 млн грн, частина цієї суми профінансує ПАТ «Авдіївський коксохімічний завод».

У червні 2017 року поблизу Авдіївки Донецької області в результаті ворожих обстрілів був пошкоджений газопровід, внаслідок чого близько 22 тис. жителів залишилося без газопостачання. 18 серпня почалося будівництво підвідного газопроводу високого тиску від Очеретяного до Авдіївки, завдяки якому можна буде подавати газ з підконтрольної Києву території, як в Авдіївку, так і в ще 7 навколишніх селищ (Красногорівка, Ластівчине, Орловка, Тоненьке, Водяне, Первомайське та Нетайлове) .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті