МАУ збільшить частоту перельотів до Делі
Промо-вартість квитків в обидва боки складе від 11 000 грн з урахуванням перевезення однієї одиниці багажу і харчування.
Компанія «Міжнародні авіалінії України» збільшить частоту польотів до Делі в піковий період до п'яти рейсів на тиждень. Також компанія ввела промо-ціни на квитки Київ – Делі. Вартість перельоту в економ-класі в обидва боки в рамках акції починається від 11 000 грн з урахуванням перевезення однієї одиниці багажу і харчування, повідомляє avianews.com.
Після відкриття рейсу 1 травня літаки МАУ будуть літати в Індію три рази на тиждень, а з 7 червня – чотири рази на тиждень, як і планувалося раніше. Водночас, додатковий п'ятий рейс з'явиться з 16 червня. Він буде виконуватися по суботах з Києва в Делі і по неділях з Делі до Києва.
Час в дорозі складе 6 годині 50 хвилин у напрямку Київ-Делі і 7 годин 50 хвилин у зворотньому напрямку. На лінії буде задіяний літак Boeing 767.
Нагадаємо: раніше рейси Київ – Делі виконувала авіакомпанія «АероСвіт», проте пряме регулярне авіасполучення зі столицею Індії було перервано після банкрутства авіаперевізника. Зараз із Києва в Делі можна дістатися зі стиковками в Стамбулі, Астані, Досі або Дубаї.
Крім того, як писав Mind, влітку 2018 року збільшиться кількість рейсів зі Львова до Відня та Тель-Авіва. Поновлено нічні польоти Austrian Airlines до Відня та введено додаткові до Тель-Авіва по суботах від МАУ
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].