У Британії мережа супермаркетів повністю відмовиться від пластикової упаковки

У Британії мережа супермаркетів повністю відмовиться від пластикової упаковки

Продукція тепер буде упаковуватися в целюлозу і паперові пакети, придатні для вторпереробки

У Британії мережа супермаркетів повністю відмовиться від пластикової упаковки
фото iceland.co.uk

Супермаркет Iceland стане першим великим ритейлером, який зобов’язався ліквідувати пластикову упаковку для всіх своїх продуктів. Про це повідомляє The Guardian.

Британська мережа супермаркетів, яка спеціалізується на заморожених продуктах харчування, заявила, що протягом наступних п'яти років вона припинить запаковувати продукти в пластик, щоб боротися з «лихом глобального забруднення пластиком», зазначили в Iceland.

Теперішня пластикова упаковка буде замінена целюлозними лотками і паперовими торбинками, які підлягають вторинній переробці.

У супермаркеті нещодавно було проведено опитування, в якому 80% із 5000 респондентів заявили, що підтримають цей крок.

Генеральний директор Iceland Річард Уокер зазначив: «Світ починає усвідомлювати пластикову загрозу. Кожної хвилини вантажівка, повна пластикових відходів, скидає їх в наші океани, завдаючи невиправної шкоди морському середовищу, і зрештою – всьому людству, бо наше виживання залежить від океанів».

За його словами, Iceland активно просувається у переробці якомога більшої кількості пластикової продукції. Зокрема, в кожному супермаркеті встановлені автомати для прийому використаних пластикових пляшок.

Уокер вважає, що технологічний прогрес вже давно дозволяє створювати більш безпечну для екології упаковку, тому «більше немає виправдання для надмірного використання пластику в упаковці, що створює непотрібні відходи та шкодить довкіллю», – додав гендиректор.

Iceland – британська мережа продуктових супермаркетів у Великобританії та Ірландії. Спеціалізується на заморожених продуктах, включаючи готові м'ясні страви, гарніри, піцу, овочі та напівфабрикати. Частка компанії на продуктовому ринку Британії – 1,8%.

Нагадаємо, у Німеччині та Брюсселі відмовляються від використання пластикових пакетів – німці переходять на полотняні торбинки, а в Бельгії влада заборонила одноразові пакетики.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло