mind
Peugeot має план, як повернутися на американський ринок

Peugeot має план, як повернутися на американський ринок

Автовиробник також планує до 2025 року перейти на випуск електрокарів та гібридів

Peugeot має план, як повернутися на американський ринок
фото з pixabay.com

Головний виконавчий директор Peugeot SA Карлос Таварес заявив, що французький автовиробник використовує ноу-хау колишніх інженерів Opel для розробки автомобілів для повторного входу на американський ринок та переходу на випуск електрокарів до 2025 року. Про це повідомляє Reuters.

Таварес сказав, що до 2025 року «PSA Group буде на 100% електрифікована», що значить усі моделі лінійки стануть електричними або гібридними.

Нагадаємо: світові автовиробники оголосили про інвестиції в розмірі $90 млрд, щоб електрифікувати майбутні авто у відповідності до положень про скорочення викидів вуглекислого газу.

До 2030 року, за словами Тавареса, 80% автомобілів автовиробника будуть безпілотними на обмежених умовах, 10% – будуть повністю безпілотними.

Генеральний директор Peugeout розповів про три етапи процесу відновлення бренду на американському ринку, другим за величиною в світі, який змагається на рідному ринку з GM. 

Нагадаємо: південнокорейський автовиробник Hyundai Motor планує протягом наступних 5 років інвестувати близько $21 млрд в електромобілі, безпілотні автомобілі та штучний інтелект. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті