Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
У Черкасах оголосили надзвичайну ситуацію

У Черкасах оголосили надзвичайну ситуацію

Через сильний снігопад працівники обленерго не можуть відновити водопостачання і електрику в місті

У Черкасах оголосили надзвичайну ситуацію
Фото УНІАН

У зв’язку з повторною аварією на електромережах, яка залишила «окремі райони міста» без водопостачання, в Черкасах оголошено надзвичайну ситуацію. Таке рішення було ухвалено на засіданні місцевої комісії з питань технологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, повідомляє видання procherk.

Аварія сталася о 5 години ранку, але через велику кількість снігу і падіння дерев працівники обленерго та ДСНС не можуть поки дістатися до основного місця пориву.

«Врахуйте умови, в яких працюють люди: суцільний ліс, сніг у впадинах висотою близько метра, а під ним – вода», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Зараз вирішується питання з підвезенням води в різні райони міста. Утворено штаб з надзвичайної ситуації, який має вжити заходів для запобігання розвитку в Черкасах поширення кишкових захворювань та отруєнь.

Наразі водогін працює в аварійному режимі, в якому він може протриматися ще п’ять годин. Енергетики обіцяють подати напругу до 17:00–18:00.

У місті тривають роботи з очистки від снігу. Як повідомив керівник департаменту ЖКГ Сергій Танюк, робити з усунення наслідків негоди в Черкасах ускладнено через те, що виконком міськради з ініціативи секретаря міськради Олександра Радуцького заборонив департаменту проводити роботи з очистки доріг і тротуарів. Сьогодні рахунки заблоковано. Розв’язати ситуацію неможливо, тому що чинного виконкому в Черкасах нема.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті