Греція отримає на початку лютого допомогу в 6,7 млрд євро

Греція отримає на початку лютого допомогу в 6,7 млрд євро

Єврогрупа схвалила черговий транш для Греції

Міністри фінансів єврозони констатували в понеділок виконання Грецією умов узгодженої економічної програми. Представники Єврогрупи схвалили надання Афінам на початку лютого чергового кредитного траншу в розмірі 6,7 млрд євро.

«Ми досягли політичної угоди щодо третього огляду програми Європейського стабілізаційного механізму (ЄСМ)», – заявив глава Єврогрупи Маріу Сентену за підсумками засідання Єврогрупи, зазначивши «прекрасне співробітництво» між Грецією і кредиторами.

Кредитори Греції готові почати переговори щодо умов можливого списання країні боргів і співпраці з нею після завершення в серпні нинішньої програми допомоги. При цьому, як раніше було вирішено, європейські експерти мають намір створити механізм прив'язки списання боргів до майбутніх економічних показників Греції.

Отримавши підтримку Єврогрупи, Греція зробила важливий крок для виходу з програми фінансової допомоги, яка триває вже 8 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло