Захворіло у світі
137,464,432
Померло у світі
2,959,641
Вилікувалось у світі
78,307,652
Захворіло в Україні
1,887,338
Померло в Україні
38,225
Вилікувалось в Україні
1,442,618
Роль Києва в розвитку ІТ-інфраструктури обговорять у Давосі

Роль Києва в розвитку ІТ-інфраструктури обговорять у Давосі

На форумі відбудеться дискусійна панель на тему інноваційних міст

Роль Києва в розвитку ІТ-інфраструктури обговорять у Давосі
Фото: UnitCity

Вперше в історії Українського дому в рамках Всесвітнього економічного форуму в швейцарському Давосі відбудеться дискусійна панель на тему інноваційних міст, зокрема, обговорюватиметься роль Києва як нового ІТ-хаба в Центральній та Східній Європі.

Про це повідомляє прес-служба інноваційного парку UNIT.City, за підтримки якого 24 січня о 14:00 відбудеться  обговорення.

Як зазначається, дискусію підтримають мер столиці Віталій Кличко, CEO UFuture Investment Group Ніколас Тимощук, керівник стратегічних комунікацій Web Summit Майк Харві та СЕО Israel Advanced Technology Industries Карін Рубінштейн.

«Місія ІТ-індустрії вже давно глобальна й відкриття Українського дому спільними зусиллями багатьох компаній та організацій – закономірний крок у просуванні країни і галузі, – говорить Макс Яковер, CEO та керуючий партнер UNIT.City. – Наша ІТ-галузь у 2017 році зросла більш ніж на 20% і будівництво нами міста інновацій є логічним кроком. Це сигнал західним партнерам про те, що в Україні, крім талановитих фахівців, з'являються великі інфраструктурні об'єкти з якими можна працювати в напрямку відкриття R&D-центрів міжнародних корпорацій».

Так, учасники дискусії приділять особливу увагу розвитку ІТ-інфраструктури Києва та, зокрема, проекту UNIT.City.

«Мета проекту на міжнародній арені – стати точкою входу в Україну для іноземних інвесторів, партнерів, клієнтів та нових технологій», – йдеться в повідомленні.

Слідкувати за подіями Всесвітнього економічного форуму в текстовому режимі можна на порталі Mind за посиланням Давос-2018: назад у майбутнє.

Нагадаємо: перший в історії Український дім у Давосі (Швейцарія) відбудеться під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму в січні 2018 року. Український дім працюватиме протягом тижня під гаслом «Україна: Креативність. Інновації. Можливості». Покликаний стати динамічним дискусійним хабом, Український дім продемонструє глобальним лідерам бізнесу, політики та громадянського суспільства інвестиційний потенціал та бізнес-можливості України. Український дім буде відкритий з 22 по 26 січня 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті