ЗМІ: Агентство з розшуку активів вилучило одну з «квартир Клименка»

ЗМІ: Агентство з розшуку активів вилучило одну з «квартир Клименка»

За підрахунками Авакова, заблоковане «майно Клименка» налічує, зокрема, 78 елітних квартир

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, виконуючи ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва, прийняло в управління квартиру в одному з житлових комплексів столиці, та передало її в управління компанії-управителю за договором. Про це повідомляє прес-служба АРМА на сторінці відомства у Facebook.

Квартира №32, що була передана ухвалою Печерського суду в управління Нацагентству, розташована за адресою м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 27 Б, а її власником є ТОВ «Компанія з управління активами Ексельсіор».

Імовірно, йдеться про конфіскацію майна, яке фігурує в розслідуванні корупційної діяльності екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, пише Українська права.

Агенство також розмістило фотографії приміщення, на яких видно, як воно облаштовано.

«Завдяки спільним злагодженим діям працівників Національного агентства та правоохоронних органів вдалося подолати багатогодинний супротив, затягування часу і фізичні перешкоди з боку третіх осіб під час передачі квартири в управління компанії-управителю», – повідомили в агентстві.

Раніше повідомлялося, що невідомі особи чинили перешкоди та супротив представникам Національного агентства та Головної військової прокуратури щодо виконання ухвали суду та передачі квартири в управління Національному агентству.

Нагадаємо: екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко вивів понад $788 млн. Пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков перерахував заблоковане «майно Клименка». Серед переліченого, зокрема, 78 елітних квартир.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло