Захворіло у світі
6,682,531
Померло у світі
392,321
Вилікувалось у світі
2,897,890
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
Ларс Даніельссон презентує спеціальну програму з оркестром для Leopolis Jazz Fest
Партнерський матеріал

Ларс Даніельссон презентує спеціальну програму з оркестром для Leopolis Jazz Fest

Концерт Ларса Даніельссона у Львові буде присвячений його ювілею, адже у 2018 році музиканту виповнюється 60 років

Ларс Даніельссон презентує спеціальну програму з оркестром для Leopolis Jazz Fest

Шведський контрабасист, бас-гітарист, віолончеліст, композитор та аранжувальник Ларс Даніельссон не тільки виступить на наступному Leopolis Jazz Fest у 2018 році. Цього разу він презентує унікальну програму, яка готується спеціально для виступу у Львові та буде виконана з Академічним симфонічним оркестром «INSO-Львів».

Ларс Даніельссон відомий як лідер власного квартету, а також завдяки роботі з такими артистами, як Ренді та Майкл Брекери, Джон Скофілд, Джек Діджонетт, Майкл Стерн, Біллі Харт, Чарльз Ллойд та ін. У Ларса Даніельссона значна дискографія, більшість своїх альбомів він випустив на лейблі АСТ.

На фестивалі Alfa Jazz Fest 2016 квартет Ларса Даніельссона представляв програму Liberetto II. Під час перебування у Львові Ларс написав композицію Lviv, яку вперше виконав на цьому концерті. Пізніше вона увійшла до нового альбому Liberetto III.

Так співпало, що цього року свій ювілей святкує не тільки Ларс Даніельссон, але й оркестр «INSO-Львів». У 2018 році колективу виповниться 20 років.

Оркестр «INSO-Львів» був заснований у 1998 році. Художнім керівником оркестру є народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, академік Академії мистецтв України, професор, кандидат мистецтвознавства, Герой України Мирослав Скорик – також ювіляр, йому цьогоріч виповнюється 80 років.

Щорічно оркестр бере участь у міжнародних фестивалях, які відбуваються як в Україні, так і за кордоном. У 2016 році «INSO-Львів» з піаністом Вадимом Неселовським відкрив Alfa Jazz Fest на Площі Ринок у Львові, а минулого року оркестр представив програму з відомим ізраїльським джазовим музикантом Авішаєм Коеном на сцені ім. Едді Рознера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті