На наступній сесії депутати затвердять нових членів ЦВК

На наступній сесії депутати затвердять нових членів ЦВК

Президент підписав подання про оновлення складу ЦВК. Але всі кандидати повинні ще пройти перевірку

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії та лист про звільнення з посади членів ЦВК у зв’язку із закінченням терміну їх повноважень. Про це йдеться на сайті президента.

Як зазначається, до нового складу ЦВК пропонуються наступні кандидати: Басалаєва Алла, Бернацька Наталія, Вербенський Михайло, Єфремова Ірина, Желтова Ольга, Конопольський Олег, Кустова Світлана, Лотюк Ольга, Плукарь Віталій, Радченко Євгеній, Синиця Надія, Сліпачук Тетяна, Шипілов Леонтій, Юзькова Тетяна.

«Я впевнений у тому, що ми спільно несемо відповідальність за якісне проведення і президентських, і парламентських виборів. І тому висловлюю надію, що після проведення необхідних процедур і спецперевірок парламент буде здатний якнайшвидше винести це питання на голосування і допомогти сформувати новий склад Центральної виборчої комісії», – наголосив Порошенко.

Водночас Парубій зазначив, що доручить провести спецперевірку зазначених кандидатів, передбачену законодавством, і вона триватиме до 15 діб. «Це той термін, за який ми встигаємо (провести перевірку. – Mind) до початку нової сесії», – додав він.

Крім того, він зазначив, що дасть доручення профільному комітету «невідкладно розглянути (подання. – Mind), щоб ми вже в лютому вийшли на позитивне рішення оновити ЦВК». 

Нагадаємо, наступна, восьма, сесія парламенту розпочнеться 6 лютого 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло