ArcelorMittal минулого року знизило виробництво металу до показників 2015 року з рекордних – у 2016 році

ArcelorMittal минулого року знизило виробництво металу до показників 2015 року з рекордних – у 2016 році

Однак компанії минулого року вдалося збільшити гірниче та коксохімічне виробництво

ArcelorMittal минулого року знизило виробництво металу до показників 2015 року з рекордних – у 2016 році
Фото: Shutterstock

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомляє про результати виробництва за 2017 рік.
Криворізький гірничо-металургійний комбінат «ArcelorMittal Кривий Ріг» (АМКР) повідомив, що у 2017 році не вдалося повторити рекордні показники 2016 року, але в цілому підприємство відпрацювало успішно, на рівні 2015 року. Про це йдеться на сайті АМКР.

Як зазначається, випуск чавуну склав 5,6 млн тонн, прокату – 5,1 млн тонн, еквівалентної сталі (з урахуванням розливки та випуску товарного чавуну) – 6,35 млн тонн.

Компанія повідомляє, що збільшити обсяги виробництва перешкодив незадовільний стан шахти доменної печі № 9, на долю якої припадає близько половини всього випуску чавуну. Так, покращити її стан металургійний комбінат має намір вже у лютому, коли заплановано капремонт зазначеної доменної печі та цеху блюмінг, що дозволить стабілізувати їхню роботу та досягти виробничих цілей 2018 року.

Водночас, щодо гірничого та коксохімічного виробництв, то тут відбулося зростання обсягів випуску продукції у порівнянні з 2016 роком. Вдалося збільшити видобуток залізної руди на 1,5% (до 21,9 млн тонн) і виробництво концентрату – на 1,9% (до 9,1 млн тонн).

Виробництво агломерату знаходиться на стабільному рівні, необхідному для забезпечення виробництва: випуск збільшено на 0,6% (до 10,5 млн тонн). Також зросло виробництво коксу валового 6%-ної вологості – на 19,9% (до 2,4 млн тонн). Відбулося це завдяки ритмічній роботі коксових батарей №№ 3, 4, і запуску нової коксової батареї № 6.

«У 2017 році нам вдалося покращити рівень виробництва по гірничодобувному сектору, провести ряд ремонтів і стабілізувати роботу обладнання основних цехів, що привело до збільшення випуску основних видів сировини. По металургійному напрямку ми концентрувалися на оновленні виробничих потужностей і виконанні інвестиційної програми. Модернізація у 2017 році включала як ремонти основних агрегатів, так і реалізацію екологічних проектів. Таких, як переведення двохванного сталеплавильного агрегату № 6 з переточного режиму на прямоточний, реконструкцію конвертерного цеху, впровадження сучасних технологій із зниження викидів пилу та газу. Виробництво сталі з урахуванням екологічних вимог і стандартів було і залишається нашим пріоритетом. У 2018 році ми маємо намір завершити ряд інвестпроектів і приступити до нових, а виробництво сталі зберегти на рівні минулого року», – зазначив в.о. начальника управління контролінгу АМКР Андрій Дмитрієв.

Як писав Mind, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може організувати ArcelorMittal Group довгостроковий кредит на суму до 350 млн грн для фінансування капітальних інвестицій на Криворізькому гірничо-металургійному комбінаті АМКР.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло