Високий суд Лондона продовжив арешт активів Коломойського і Боголюбова

Високий суд Лондона продовжив арешт активів Коломойського і Боголюбова

Арешт подовжено до наступного відповідного рішення суду

Високий суд Лондона продовжив арешт активів Коломойського і Боголюбова
Фото : УНІАН

За підсумками засідання 19 січня Високий суд Лондона продовжив арешт активів колишніх власників ПриватБанку Ігоря Коломойського та Генадія Боголюбова на суму понад $2,5 млн. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Минулого тижня в суді пройшли додаткові слухання щодо процесуальних питань у справі ПриватБанку проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та інших осіб. Згідно з повідомленням, арешт продовжено до наступного відповідного рішення суду.

Раніше повідомлялось, що після спроб заблокувати forensic audit, Kroll виявив збитки в ПриватБанку на $5,5 млрд: банк був об'єктом масштабних шахрайських дій як мінімум протягом 10 років до націоналізації.

Нагадуємо, що 19 грудня минулого року Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова та шістьох їхніх компаній. Наказ про арешт активів було видано на підставі наданих суду детальних доказів, які доводять, що Коломойський та Боголюбов вивели з банку майже $2 млрд шляхом проведення низки незаконних операцій, у результаті яких кошти переводились на компанії, що їм таємно належали або знаходилися під їхнім контролем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті