Україна покаже Єврокомісії перспективи ЗВТ на наступні 10 років

Україна покаже Єврокомісії перспективи ЗВТ на наступні 10 років

Україна не припиняє діалог з Єврокомісією про потенційну подальшу лібералізацію доступу українських товарів на ринок ЄС

Україна покаже Єврокомісії перспективи ЗВТ на наступні 10 років
Фото: pixabay.com

Уряд України планує представити Єврокомісії бачення розвитку угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі з ЄС на перспективу в 10 років вже цього року. Про це заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська, повідомляє Укрінформ.

«Україна не припиняє діалог з Єврокомісією про потенційну подальшу лібералізацію доступу українських товарів на ринок ЄС. І серед іншого потенційно йдеться про збільшення квот (у рамках угоди про ЗВТ)», – заявила торговий представник України.

Водночас Микольська зауважила, що для сторони ЄС це питання є доволі чутливим.

«Але ми зі свого боку цей діалог не припиняємо», – наголосила український урядовець.

Микольська повідомила, що українська сторона поінформувала Єврокомісію про намір самостійно провести оцінку потенційного стану угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі Україна-ЄС і можливості її подальшого розвитку та конвертації в інші форми співпраці на перспективу у 10 років.

За словами торгового представника України, як планується, ці оцінки будуть представлені українською стороною Єврокомісії у 2018 році.

«Ми будемо і далі робити все для того, щоб український бізнес отримав більший доступ на ринок ЄС», – заявила Микольська.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті