Криптобіржа Coincheck пообіцяла відшкодувати клієнтам збитки від крадіжки криптовалюти на $530 млн

Криптобіржа Coincheck пообіцяла відшкодувати клієнтам збитки від крадіжки криптовалюти на $530 млн

Хакерам вдалося вкрасти 523 млн цифрових токенів NEM

Криптобіржа Coincheck пообіцяла відшкодувати клієнтам збитки від крадіжки криптовалюти на $530 млн
фото з pixabay.com

Японська криптобіржа Coincheck заявила, що відшкодує клієнтам збитки від хакерської атаки, в результаті якої було викрадено криптовалюти на 530 млн, з власних коштів. Про це повідомляє Reuters.

Крадіжка підкреслила слабкі місця в торгівлі цифровими валютами, яку світові розробники намагаються врегулювати.

Фінансовий регулятор Японії заявив, що перевірить діяльність усіх криптовалютних бірж.

Агентство з фінансових послуг (FSA) наказало покращити операції на токійській криптобіржі, яка в п’ятницю припинила торгівлю усіма криптовалютами, окрім біткойнів, після того, як хакерам вдалося вкрасти токенів NEM на суму 58 млрд єн.

Coincheck заявила, що поверне близько 90% збитків із власних коштів, хоча поки не відомо коли і яким чином цей процес відбуватиметься.

Хакерам вдалося здійснити крадіжку, оскільки токени NEM зберігаються в «гарячому гаманці» замість більш безпечного «холодного», а також ця криптовалюта не використовує додатковий рівень безпеки, відомий як система з кількома підписами.

Регулятори наказали криптобіржі подати звіт та план заходів щодо уникнення повторення ситуації до 13 лютого. Крім того, FSA ще має перевірити, чи має криптобіржа достатньо коштів для відшкодування збитків клієнтам. 

Нагадаємо: на відміну від Південної Кореї та Китаю, де торгівлю криптовалютами намагаються всіляко обмежити, Японія підтримує цифрові валюти. Фінансові регулятори затвердили 11 компаній в якості офіційних операторів обміну криптовалютами.

Як повідомлялося, Сенат Австралії прийняв законопроект, який зобов’яже усі криптобіржі до обов’язкового ліцензування. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло