Alibaba виходить за межі Китаю: компанія встановить систему керування рухом у Малайзії

Alibaba виходить за межі Китаю: компанія встановить систему керування рухом у Малайзії

Система City Brain на основі АІ буде встановлена в Куала-Лумпур до травня 2018 року

Alibaba виходить за межі Китаю: компанія встановить систему керування рухом у Малайзії
фото з pixabay.com

Китайська компанія Alibaba Group встановить систему управління рухом на основі штучного інтелекту (АІ) в столиці Малайзії Куала-Лумпур. Компанія вперше виходить за межі Китаю. Про це повідомляє Reuters.

Alibaba Сloud, підрозділ хмарних обчислень Alibaba Group, заявила, що планує завдяки системі  City Brain на основі відеоданих, інформації бюро руху, транспортних систем та картографічних додатків створювати прогнози та рекомендації щодо вуличного руху, для того щоб підвищити ефективність трафіку в Куала-Лумпурі.

Компанія співпрацюватиме з державним агентством Malaysia Digital Economy Corporation (Малайзійська корпорація цифрової економіки) та муніципальною радою Куала-Лумпура, щоб розгорнути технологію, яка до травня буде впроваджена та інтегрована в 500 внутрішніх міських камер.

Цей спільний проект став можливим після того, як генеральний директор компанії Джек Ма та прем’єр-міністр Малайзії Наджиб Разак минулого року запустили «електронний хаб», частину ініціативи, направленої на знищення торгових бар’єрів для невеликих фірм та країн, що розвиваються.

Точної суми жодна зі сторін не озвучила, але Саймон Ху, керівник хмарного підрозділу Alibaba Group, сказав, що це буде «невелика сума» і що інвестиції продовжуватимуться, якщо буде попит на їх технології .

Аналогічна система контролю руху в китайському місті Ханчджоу призвела до фіксації порушень правил дорожнього руху з точністю 92%. Завдяки впровадженню системи екстрені служби міста тепер досягають місця призначення за вдвічі коротший час, а загальна швидкість на дорогах збільшилася на 15%. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло