Стокгольмський арбітраж частково вирішить справу про розірвання СД між «Укргазвидобуванням» і «Карпатигаз» до квітня

Стокгольмський арбітраж частково вирішить справу про розірвання СД між «Укргазвидобуванням» і «Карпатигаз» до квітня

«Карпатигаз» надав арбітражу свою заключну позицію в справі 24 січня

Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма до кінця травня 2018 року прийме часткове рішення (partial award) у справі про розірвання договору про спільну діяльність (СД) між ПАТ «Укргазвидобування» і ТОВ «Карпатигаз», Misen Enterprises AB (Швеція, акціонер «Карпатигаз»), повідомляє Інтерфакс-Україна, із посиланням на прес-службу Misen.

«Карпатигаз» і Misen Enterprises АВ 24 січня надали арбітражу свою заключну позицію в справі.

Як повідомлялося, «Укргазвидобування» 15 липня 2016 року звернулося до Стокгольмського арбітражу з позовом про розірвання договору СД з ТОВ «Карпатигаз» і Misen Enterprises AB, а також про стягнення збитків.

«Укргазвидобування» ще восени 2015 року заявляло, що «Карпатигаз» і його акціонер Misen відмовляються виконувати зобов'язання в рамках СД. За даними «Укргазвидобування», Misen за період дії СД внесла в нього тільки $3,68 млн інвестицій, при цьому капіталізація «Карпатигаз» за період СД склала 1,5 млрд грн (за рахунок видобутку понад 700 млн куб. м щорічно з 110 свердловин «Укргазвидобування»).

Як писав Mind, «Укргазвидобування» у 2017 році збільшило видобуток природного газу порівняно з 2016 роком на 4,4% (645 млн куб. м) – до 15,25 млрд куб. м. Цей показник є рекордним за останні 24 роки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті