Косюк передумав купувати птахофабрику в Польщі

Косюк передумав купувати птахофабрику в Польщі

Щодо планів покупки інших птахофабрик в Євросоюзі інформації поки не надходило

Компанія Raftan Holding Ltd. відмовляється від торгових переговорів з комерційних причин щодо покупки птахофабрики Exdrob. Про це повідомило Радіо Польща з посиланням на місцеві ЗМІ.

Інформація про наміри компанії Юрія Косюка придбати завод у Польщі з'явилася у вересні. В польське Управління захисту конкуренції та споживачів надійшла заявка про надання дозволу на придбання Exdrob від кіпрської Roftan Holding Ltd., що належить «Миронівському хлібопродукту».

Раніше представник «МХП» Анастасія Соботюк заявила, що холдинг цікавиться покупкою третього заводу в Євросоюзі.

«Миронівський хлібопродукт» є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. Продукція МХП реалізується під торговими марками «Наша Ряба», «Легко», «Бащинський» і Qualiko.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк, який у 2014 році працював заступником голови Адміністрації президента Петра Порошенка.

На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші, які переробляються, зокрема, на двох підприємствах холдингу – в Нідерландах і Словаччині.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло