Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Мінфін США готується до введення нових санкцій проти РФ

Мінфін США готується до введення нових санкцій проти РФ

Голова Мінфіну переконує, що це «лише питання часу»

Мінфін США готується до введення нових санкцій проти РФ
фото Shutterstock

Секретар міністерства фінансів США Стівен Мнучін повідомив щодо введення нових санкцій проти Росії найближчим часом, після того,як адміністрацію Трампа розкритикували за надто м'яке відношення до РФ. Про це повідомляє FT.

Протягом останніх 6 місяців російська олігархи побоювались публікації «кремлівської доповіді», яка на їх думку може позбавити їх західного фінансування або стати початком для введення майбутніх нових санкцій. Але після оприлюднення документу в Москві видихнули із полегшенням, коли дізнались, що США не мали наміру вводити проти зазначених в списку осіб санкції.

Під час слухань в банківському комітеті Сенату Мнучін сказав, що введення санкцій «це лише питання часу».

«Ми мали надзвичайний обсяг роботи. Я гадаю, ви ще не читали засекреченої версії, – сказав він. – Це сотні сторінок, на їх основі вводитимуться санкції».

Публікація «кремлівського» документу Мінфіном розізлила багатьох в Вашингтоні, які вважають, що адміністрація не була достатньо жорсткою із Росією.

Один із помічників Сенату, який брав участь в розробці закону про санкції проти Росії сказав, що реальна проблема полягає в тому, що протягом 6 місяців після того, як Конгрес прийняв законопроект про санкції у відповідь на втручання РФ в американські вибори в 2016 році Мінфін не здійснив жодних каральних заходів проти країн та компаній, які мають масштабні відносини з російськими розвідувальними та оборонними секторами. І це, не дивлячись на те, що це йому було доручено зробити у відповідності із законом про санкції.

Нагадаємо, в Москві, президент Владімір Путін відреагував на публікацію списку словами  «Собаки гавкають, караван іде».

Як повідомлялось, Міністерство фінансів США опублікувало «кремлівську доповідь» - документ, до якого увійшло 210 осіб з найближчого оточення президента РФ Владіміра Путіна, серед них пов’язані з активами в Україні підприємці та інші. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті